LoginToboggan (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Link
lv: Saite

en: edit
lv: labot

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: User
lv: Lietotājs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Add a role to the selected users
lv: Pievienot lomu atzīmētajiem lietotājiem

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Log out
lv: Iziet

en: Standard
lv: Standarta

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: Set password
lv: Uzstādīt paroli

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Username or e-mail
lv: Lietotājvārds vai e-pasts

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.
