LoginToboggan (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Log in
mg: Fidirana

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Log out
mg: Fivoahana
