LoginToboggan (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (120 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: edit
nl: bewerken

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: User
nl: Gebruiker

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Add a role to the selected users
nl: Een rol aan de geselecteerde gebruikers toewijzen

en: Other
nl: Andere

en: Log in
nl: Inloggen

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 2 Days
nl: 2 dagen

en: 3 Days
nl: 3 dagen

en: 4 Days
nl: 4 dagen

en: 5 Days
nl: 5 dagen

en: 6 Days
nl: 6 dagen

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 2 Weeks
nl: 2 weken

en: 1 Month
nl: 1 maand

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: Standard
nl: Standaard

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: Block type
nl: Bloktype

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Confirm e-mail address
nl: Bevestig e-mailadres

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
nl: Gebruiker %name gebruikte een eenmalige login-link op %timestamp.

en: New user: %name (%email).
nl: Nieuwe gebruiker: %name (%email).

en: More help can be found at <a href="!help">LoginToboggan help</a>.
nl: Meer hulp is te vinden op <a href="!help">LoginToboggan help</a>.

en: <strong>Note:</strong> Logintoboggan module is installed. If you are using one of the custom login block types below, it is recommended that you set this to <em>&lt;none&gt;</em>.
nl: <strong>Opmerking:</strong> De LoginToboggan-module is geïnstalleerd. Als u één van de niet-standaard blok types hieronder gebruikt, dan is het raadzaam om dit op <em>&lt;none&gt;</em> te zetten.

en: Collapsible form
nl: Inklapbaar formulier

en: 'Standard' is a standard login block, 'Link' is a login link that returns the user to the original page after logging in, 'Collapsible form' is a javascript collaspible login form.
nl: 'Standaard' is een standaard loginblok, 'Link' is een loginlink die de gebruiker terug stuurt naar de originele pagina nadat hij/zij heeft ingelogd, 'Inklapbaar formulier' is een op javascript gebaseerd uitklapbaar loginformulier.

en: Set a custom message to appear at the top of the login block
nl: Een boodschap instellen die bovenin het loginblok getoond zal worden

en: If this user was created using the "Immediate Login" feature of LoginToboggan, and they are also awaiting adminstrator approval on their account, you must remove them from the site's pre-authorized role in the "Roles" section below, or they will not receive authenticated user permissions!
nl: Als deze gebruiker is aangemaakt met de 'Direct inloggen'-optie van LoginToboggan en hij/zij wacht tegelijkertijd op goedkeuring van een beheerder op zijn/haar account, dan dient u deze gebruiker de vooraf-bevoegde rol (zoals ingesteld bij 'Rollen' hieronder) te ontnemen, anders zal hij/zij niet de toegangsrechten krijgen van een geverifieerde gebruiker!

en: The user is assigned LoginToboggan's pre-authorized role, and is not currently receiving authenticated user permissions.
nl: Aan de gebruiker is de LoginToboggan's vooraf-bevoegde rol toegekend en hij/zij heeft daardoor op dit moment geen toegangsrechten van een geverifieerde gebruiker.

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
nl: Typt u alstublieft uw emailadres ter verificatie in.

en: A validation e-mail has been sent to your e-mail address. In order to gain full access to the site, you will need to follow the instructions in that message.
nl: Een validatiemail werd verstuurd naar uw e-mailadres. Volg de instructies in die e-mail voor volledige toegang tot de website.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />Once it has been approved, you will receive an e-mail containing further instructions.
nl: Bedankt voor uw accountaanvraag. Uw aanvraag wacht op goedkeuring door de beheerder.<br />Zodra de aanvraag is goedgekeurd, ontvangt u een e-mail met verdere instructies.

en: Your e-mail address and confirmed e-mail address must match.
nl: Uw e-mailadres en bevestigingsmail moeten overeenkomen.

en: LoginToboggan logged in block
nl: LoginToboggan ingelogd blok

en: Allow users to login using their e-mail address
nl: Gebruikers toestaan zich aan te melden met hun e-mailadres

en: Users will be able to enter EITHER their username OR their e-mail address to log in.
nl: Gebruikers kunnen inloggen door ofwel hun gebruikersnaam ofwel hun e-mailadres in te voeren.

en: Use two e-mail fields on registration form
nl: Gebruik twee e-mailvelden op het registratieformulier

en: User will have to type the same e-mail address into both fields. This helps to confirm that they've typed the correct address.
nl: Gebruikers zullen hun emailadres in beide velden gelijk moeten invullen. Dit bevestigt dat ze een correct e-mailadres intypten.

en:  More help in writing the e-mail message can be found at <a href="!help">LoginToboggan help</a>.
nl:  Meer hulp bij het schrijven van de e-mailboodschap kunt u vinden bij <a href="!help">LoginToboggan help</a>.

en: Set password
nl: Wachtwoord instellen

en: Non-authenticated role
nl: Niet-geverifieerde rol

en: Never delete
nl: Nooit verwijderen

en: Delete unvalidated users after
nl: Niet-gevalideerde gebruikers verwijderen na

en: If enabled, users that are still in the 'Non-authenticated role' set above will be deleted automatically from the system, if the set time interval since their initial account creation has passed. This can be used to automatically purge spambot registrations. Note: this requires cron, and also requires that the 'Set password' option above is enabled. <strong>WARNING: changing this setting after initial site setup can cause undesirable results, including unintended deletion of users -- change with extreme caution! (please read the CAVEATS section of INSTALL.txt for important information on configuring this feature)</strong>
nl: Indien ingeschakeld, zullen gebruikers die nog steeds de 'niet-geverifieerde rol' hebben (zoals hierboven is ingesteld) automatisch worden verwijderd van het systeem, als de ingestelde tijdsinterval sinds het aanmaken van hun account is verstreken. Dit kan worden gebruikt om automatisch door spambots aangemaakte registraties te verwijderen. Let op: hiervoor is vereist dat cron is ingesteld en tevens dat de 'Wachtwoord instellen'-optie hierboven is ingeschakeld. <strong>WAARSCHUWING: het wijzigen van deze instelling nadat de website eenmaal is opgezet, kan zorgen voor ongewenste resultaten, waaronder het onbedoeld verwijderen van gebruikers - wees dus uiterst voorzichtig! (Lees het onderdeel 'CAVEATS' van INSTALL.txt voor belangrijke informatie over het instellen van deze functie)</strong>

en: Immediate login
nl: Direct inloggen

en: If set, the user will be logged in immediately after registering. Note this only applies if the 'Set password' option above is enabled.
nl: Indien ingeschakeld, zal de gebruiker direct na registratie worden ingelogd. Dit gebeurt alleen als de 'Wachtwoord instellen'-optie hierboven ook is ingeschakeld.

en: Redirections
nl: Doorverwijzingen

en: Normally, after a user registers a new account, they will be taken to the front page, or to their user page if you specify <cite>Immediate login</cite> above. Leave this setting blank if you wish to keep the default behavior. If you wish the user to go to a page of your choosing, then enter the path for it here. For instance, you may redirect them to a static page such as <cite>node/35</cite>, or to the <cite>&lt;front&gt;</cite> page. You may also use <em>%uid</em> as a variable, and the user's user ID will be substituted in the path.
nl: Nadat een gebruiker een nieuw account heeft aangemaakt wordt deze normaal gesproken doorgestuurd naar de voorpagina, of naar zijn/haar gebruikerspagina als hierboven <cite>Direct inloggen</cite> is ingeschakeld. Laat deze instelling leeg indien u dit zo wilt laten. Voer hier het pad in als u de gebruiker naar een pagina van uw keuze wilt doorsturen. U kunt hier bijvoorbeeld een statisch pad opgeven, zoals <cite>node/35</cite> of de voorpagina: <cite>&lt;front&gt;</cite>. De variabele <em>%uid</em> zal door het gebruikers-ID worden vervangen in het pad.

en: Normally, after a user confirms their new account, they will be taken to their user page. Leave this setting blank if you wish to keep the default behavior. If you wish the user to go to a page of your choosing, then enter the path for it here. For instance, you may redirect them to a static page such as <cite>node/35</cite>, or to the <cite>&lt;front&gt;</cite> page. You may also use <em>%uid</em> as a variable, and the user's user ID will be substituted in the path. In the case where users are not creating their own passwords, it is suggested to use <cite>user/%uid/edit</cite> here, so the user may set their password immediately after validating their account.
nl: Nadat een gebruiker zijn/haar account heeft bevestigd wordt deze normaal gesproken doorgestuurd naar zijn/haar gebruikerspagina. Laat deze instelling leeg indien u dit zo wilt laten. Voer hier het pad in als u de gebruiker naar een pagina van uw keuze wilt doorsturen. U kunt hier bijvoorbeeld een statisch pad opgeven, zoals <cite>node/35</cite> of de voorpagina: <cite>&lt;front&gt;</cite>. De variabele <em>%uid</em> zal door het gebruikers-ID worden vervangen in het pad. Als gebruikers bij het aanmaken van een account geen eigen wachtwoord mogen aanmaken is het aan te raden om hier <cite>user/%uid/edit</cite> te gebruiken. Hierdoor kan de gebruiker direct na het valideren van zijn/haar account zijn/haar wachtwoord aanpassen.

en: Present login form on access denied (403)
nl: Het inlogformulier tonen op '403 Toegang geweigerd'-pagina's

en: Anonymous users will be presented with a login form along with an access denied message.
nl: Anonieme gebruikers krijgen een inlogformulier te zien en de boodschap 'Toegang geweigerd'.

en: Display login successful message
nl: Toon 'inloggen gelukt'-bericht

en: Minimum password length
nl: Minimale wachtwoordlengte

en: You must enter a password.
nl: Voer een wachtwoord in.

en: The password contains an illegal character.
nl: Het wachtwoord bevat een ongeldig (letter)teken.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
nl: Het wachtwoord is te kort. Het dient minimaal %min_length tekens lang te zijn.

en: You have successfully validated your e-mail address.
nl: U hebt uw emailadres succesvol gevalideerd.

en: Your account is currently blocked -- login cancelled.
nl: Uw account is geblokkeerd. Inloggen is niet mogelijk.

en: You have successfully validated %user.
nl: U heeft %user met succes gevalideerd.

en: Account validation
nl: Account validatie

en: re-send validation e-mail
nl: validate-email opnieuw verstuurd

en: This name has already been taken by another user.
nl: Deze naam is reeds in gebruik bij een andere gebruiker.

en: This e-mail has already been taken by another user.
nl: Dit e-mailadres is reeds in gebruik bij een andere gebruiker.

en: If required, you may reset your password from: !url
nl: Indien nodig, kunt u uw wachtwoord herstellen via: !url

en: A validation e-mail has been sent to the user's e-mail address.
nl: Een validatie-e-mail is naar het e-mailadres van de gebruiker verzonden.

en: A validation e-mail has been sent to your e-mail address. You will need to follow the instructions in that message in order to gain full access to the site.
nl: Een validatiemail werd verstuurd naar uw e-mailadres. Volg de instructies in die e-mail voor volledige toegang tot de website.

en: Username or e-mail address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username or e-mail
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
nl: U kunt inloggen met uw gebruikersnaam of e-mailadres.

en: The password field is case sensitive.
nl: Het wachtwoordveld is hoofdlettergevoelig.

en: Purged the following unvalidated users: !purged_users
nl: De volgende niet-gevalideerde gebruikers zijn verwijderd: !purged_users

en: E-mail validation URL used for %name with timestamp @timestamp.
nl: E-mailvalidatie-URL gebruikt voor %name met tijdstempel @timestamp.

en: Set up custom login options like instant login, login redirects, pre-authorized validation roles, etc.
nl: Loginopties instellen zoals direct inloggen, login-doorverwijzigingen, vooraf-bevoegde rollen, enz.

en: Validate e-mail address
nl: E-mailadres valideren

en: Re-send validation e-mail
nl: Validatie-e-mail opnieuw versturen

en: Improves Drupal's login system.
nl: Verbetert het drupal login systeem.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
nl: Verdere instructies zijn verstuurd naar uw e-mailadres.

en: Override destination parameter
nl: Overschrijf de bestemmingsparameter

en: Normally, when a Drupal redirect is performed, priority is given to the 'destination' parameter from the originating URL. With this setting enabled, LoginToboggan will attempt to override this behavior with any values set above.
nl: Als een Drupal-doorverwijzing wordt uitgevoerd wordt normaal gesproken voorrang gegeven aan de bestemmingsparameter ('destination') van de oorspronkelijke URL. Als deze optie is ingeschakeld, zal LoginToboggan proberen deze te overschrijven met de waarde die hierboven is ingesteld.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer possible to use this link to login. Please change your password.
nl: U heeft zojuist uw eenmalige login link gebruikt. U kunt deze link niet langer gebruiken om in te loggen. Verander uw wachtwoord.

en: If "Set password" is selected, users will be able to login before their e-mail address has been authenticated. Therefore, you must choose a role for new non-authenticated users -- you may wish to <a href="!url">add a new role</a> for this purpose. Users will be removed from this role and assigned to the "authenticated user" role once they follow the link in their welcome e-mail. <strong>WARNING: changing this setting after initial site setup can cause undesirable results, including unintended deletion of users -- change with extreme caution!</strong>
nl: Als "Wachtwoord instellen" is geselecteerd, kunnen gebruikers inloggen voordat hun e-mailadres is geverifieerd. Voor deze nieuwe, ongeverifieerde gebruikers moet u daarom een rol selecteren. (Mogelijk wilt u voor dit doel <a href="!url">een nieuwe rol toevoegen</a>.) Nadat gebruikers op de link in hun welkomste-mail hebben geklikt zullen ze de geselecteerde rol verliezen en de rol 'geverifieerde gebruiker' krijgen . <strong>WAARSCHUWING: het wijzigen van deze instelling nadat de website eenmaal is opgezet, kan zorgen voor ongewenste resultaten, waaronder het onbedoeld verwijderen van gebruikers. Wees dus uiterst voorzichtig!</strong>

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: Validate URL
nl: URL valideren

en: Sorry, you can only use your validation link once for security reasons.
nl: De validatielink mag wegens veiligheidsredenen helaas maar één keer worden gebruikt.

en:  Please log in with your username and password instead now.
nl:  Log in plaats daarvan in met uw gebruikersnaam en wachtwoord.

en: Redirect path on registration
nl: Doorverwijspad bij registratie

en: Redirect path on confirmation
nl: Doorverwijspad bij bevestiging

en: You are not logged in.
nl: U bent niet ingelogd.

en: If enabled, users will receive a 'Log in successful' message upon login.
nl: Indien ingeschakeld, ontvangen gebruikers een 'Inloggen gelukt'-bericht bij het inloggen.

en: Access Denied / User log in
nl: Geen toegang / Inloggen

en: Log in/Register
nl: Login/Registreer

en: Log in successful for %name.
nl: Inloggen van %name gelukt.

en: Present a unified login/registration page
nl: Presenteer een gecombineerde login/registratie-pagina

en: Use one page for both login and registration instead of Drupal's tabbed login/registration/password pages.
nl: Gebruik één pagina voor zowel login als registratie in plaats van Drupal's 'login/registratie/wachtwoord'-pagina's met tabbladen.

en: Unified login setting was changed, menus have been rebuilt.
nl: De gecombineerde login-instelling is veranderd, de menu's zijn opnieuw opgebouwd.

en: The URL of the account validation page, provided by logintoboggan.
nl: De URL van de accountvalidatiepagina, aangeboden door LoginToboggan.

en: <p>The Login Toboggan module improves the Drupal login system by offering the following features:
          <ol>
          <li>Allow users to login using either their username OR their e-mail address.</li>
          <li>Allow users to login immediately.</li>
          <li>Provide a login form on Access Denied pages for non-logged-in (anonymous) users.</li>
          <li>The module provides two login block options: One uses JavaScript to display the form within the block immediately upon clicking 'log in'. The other brings the user to a separate page, but returns the user to their original page upon login.</li>
          <li>Customize the registration form with two e-mail fields to ensure accuracy.</li>
          <li>Optionally redirect the user to a specific page when using the 'Immediate login' feature.</li>
          <li>Optionally redirect the user to a specific page upon validation of their e-mail address.</li>
          <li>Optionally display a user message indicating a successful login.</li>
          <li>Optionally combine both the login and registration form on one page.</li>
          <li>Optionally display an 'Request new password' link on the user login form.</li>
          <li>Optionally have unvalidated users purged from the system at a pre-defined interval (please read the CAVEATS section of INSTALL.txt for important information on configuring this feature!).</li>
          </ol>
          These features may be turned on or off in the Login Toboggan <a href="!url">settings</a>.</p>
          <p>Because this module completely reorients the Drupal login process you will probably want to edit the welcome e-mail on the <a href="!user_settings">user settings</a> page. Note when the 'Set password' option is enabled, the [user:validate-url] token becomes a verification url that the user MUST visit in order to enable authenticated status). The following is an example welcome e-mail:</p>
nl: <p>De LoginToboggan-module verbetert het Drupal-loginsysteem door de volgende functies aan te bieden:
          <ol>
          <li>Sta gebruikers toe in te loggen met hun gebruikersnaam OF hun e-mailadres.</li>
          <li>Sta gebruikers toe om direct in te loggen.</li>
          <li>Geef een login-formulier weer op 'Toegang geweigerd'-pagina's voor niet ingelogde (anonieme) gebruikers.</li>
          <li>De module biedt twee loginblokopties: één maakt gebruik van Javascript om het formulier binnen het blok direct weer te geven wanneer wordt geklikt op 'inloggen'. De andere optie stuurt de gebruiker door naar een aparte pagina, maar zal de gebruiker na het inloggen terugsturen naar de oorspronkelijke pagina.</li>
          <li>Een optie om twee e-mailadresvelden weer te geven op het registratieformulier om nauwkeurigheid te garanderen.</li>
          <li>Een optie om de gebruiker naar een specifieke pagina door te sturen als de 'Direct inloggen'-functie wordt gebruikt.</li>
          <li>Een optie om de gebruiker naar een specifieke pagina door te sturen als zij hun e-mailadres hebben gevalideerd.</li>
          <li>Een optie om een bericht weer te geven als iemand met succes inlogt.</li>
          <li>Een optie om het login- en registratieformulier op één pagina weer te geven.</li>
          <li>Een optie om op het inlogformulier de link 'Nieuw wachtwoord aanvragen' te tonen.</li>
          <li>Een optie om niet gevalideerde gebruikers uit het systeem te verwijderen na een bepaalde tijd (lees het onderdeel 'CAVEATS' in INSTALL.txt voor belangrijke informatie over het instellen van deze functie!).</li>
          </ol>
          Deze functies kunnen in- of uitgeschakeld worden bij de Login Toboggan <a href="!url">instellingen.</p>
          <p>Omdat deze module het Drupal-loginproces compleet verandert, is het raadzaam om de welkomst-e-mail op de <a href="!user_settings">Accountinstellingen</a>-pagina aan te passen. Let op dat als de 'Wachtwoord instellen'-optie is ingeschakeld, de token [user:validate-url] een verificatie-URL wordt die de gebruiker MOET bezoeken om een geverifieerde gebruiker te worden. Het volgende is een voorbeeld van een welkomst-e-mail:</p>

en: 
    [user:name],
    
    Thank you for registering.
    
    IMPORTANT:
    For full site access, you will need to click on this link or copy and paste it in your browser:
    
    [user:validate-url]
    
    This will verify your account and log you into the site. In the future you will be able to log in to [site:login-url] using the username and password that you created during registration.
nl: 
    [user:name],
    
    Bedankt voor uw registratie.
    
    BELANGRIJK:
    Voor volledige toegang tot de website dient u de onderstaande link aan te klikken of te kopiëren naar uw browser:
    
    [user:validate-url]
    
    Hiermee bevestigt u het account en logt u in op de website. In de toekomst kunt u inloggen op [site:login-url] met de gebruikersnaam en het wachtwoord die u bij het aanmaken van het account heeft gekozen.

en: Password must be at least %length characters.
nl: Gebruik minimaal %length tekens.

en: I have an account
nl: Ik heb een account

en: I want to create an account
nl: Ik wil een account aanmaken

en: This setting has been locked by the LoginToboggan module. You can change this setting by modifying the <strong>Set password</strong> checkbox at <a href="!link">LoginToboggan settings page</a>.
nl: Deze instelling is geblokkeerd door de LoginToboggan-module. U kunt deze instelling wijzigen door <strong>Wachtwoord instellen</strong> aan of uit te vinken op de <a href="!link">LoginToboggan-instellingenpagina</a>.

en: Customize your login and registration system.
nl: Login- en registratiesysteem aanpassen.

en: LoginToboggan automatically performs basic password validation for illegal characters. If you would additionally like to have a minimum password length requirement, select the length here, or set to 'None' for no password length validation.
nl: LoginToboggan voert automatisch een basisvalidatie uit voor wachtwoorden om ongeldige tekens op te sporen. Als u tevens een minimum aantal tekens verplicht wilt stellen, selecteert u hier de lengte. U kunt het ook op 'Geen' instellen indien er geen validatie nodig is op het aantal gebruikte tekens.

en: Access denied. You may need to login below or register to access this page.
nl: Geen toegang. U kunt hieronder inloggen of zich registreren om deze pagina te bekijken.

en: This will allow users to choose their initial password when registering (note that this setting is a mirror of the <a href="!settings">Require e-mail verification when a visitor creates an account</a> setting, and is merely here for convenience). If selected, users will be assigned to the role below. They will not be assigned to the 'authenticated user' role until they confirm their e-mail address by following the link in their registration e-mail. It is HIGHLY recommended that you set up a 'pre-authorized' role with limited permissions for this purpose. <br />NOTE: If you enable this feature, you should edit the <a href="!settings">Welcome (no approval required)</a> text.
nl: Dit stelt gebruikers in staat om bij registratie zelf hun eigen wachtwoord te kiezen. (Deze instelling is het tegenovergestelde van de instelling <a href="!settings">Stel e-mailverificatie verplicht bij het aanmaken van een account</a>, en wordt hier slechts voor het gemak getoond.) Indien ingeschakeld zullen nieuwe gebruikers de hieronder geselecteerde rol toegewezen krijgen. Ze zullen pas de rol 'geverifieerde gebruiker' krijgen nadat ze hun e-mailadres bevestigen door op de link in hun registratie-e-mail te klikken. Het is ZEER aan te raden dat u voor dit doel een 'vooraf-bevoegde' rol met beperkte toegangsrechten aanmaakt. <br />Opmerking: Als u deze functie inschakelt, zult u de tekst '<a href="!settings">Welkom (geen goedkeuring vereist)</a>' moeten aanpassen.

en: <p>Note that if you have set the 'Visitors can create accounts but administrator approval is required' option for account approval, and are also using the 'Set password' feature of LoginToboggan, the user will immediately receive the permissions of the pre-authorized user role. LoginToboggan prevents the pre-authorized role from automatically inheriting the authorized role permissions. You may wish to create a pre-authorized role with the exact same permissions as the anonymous user if you wish the newly created user to only have anonymous permissions.</p><p>In order for a site administrator to unblock a user who is awaiting administrator approval, they must either click on the validation link they receive in their notification e-mail, or manually remove the user from the site's pre-authorized role -- afterwards the user will then receive 'authenticated user' permissions. In either case, the user will receive an account activated e-mail if it's enabled on the user settings page -- it's recommended that you edit the default text of the activation e-mail to match LoginToboggan's workflow as described. </p><p>If you are using the 'Visitors can create accounts and no administrator approval is required' option, removal of the pre-authorized role will happen automatically when the user validates their account via e-mail.</p><p>Also be aware that LoginToboggan only affects registrations initiated by users--any user account created by an administrator will not use any LoginToboggan functionality.
nl: <p>Merk op dat als u hebt ingesteld dat bezoekers accounts mogen aanmaken, maar goedkeuring door een beheerder is verplicht en u tevens gebruik maakt van de 'Wachtwoord instellen'-functie van LoginToboggan, gebruikers direct de toegangsrechten van de vooraf-bevoegde gebruikersrol ontvangen. LoginToboggan voorkomt dat de vooraf-bevoegde rol automatisch de toegangsrechten overneemt van de rol 'geverifieerde gebruiker'. U wilt misschien een vooraf-bevoegde rol aanmaken met precies dezelfde toegangsrechten als een anonieme gebruiker.</p><p>Een website-beheerder die de blokkering wil opheffen van een gebruiker die wacht op goedkeuring van een beheerder, zal ofwel moeten klikken op de validatielink in hun notificatie-e-mail, ofwel handmatig de vooraf-bevoegde rol van de gebruiker moeten ontnemen - pas daarna zal de gebruiker de toegangsrechten voor een geverifieerde gebruiker ontvangen. In beide gevallen zal de gebruiker een accountactivatie-e-mail ontvangen als deze is ingeschakeld op de accountinstellingen-pagina - het is aanbevolen dat u de standaard tekst van de activatie-e-mail aanpast zodat deze overeenkomt met de workflow van LoginToboggan zoals beschreven.</p><p>Neem ook in acht dat LoginToboggan alleen registraties van gebruikers zelf beïnvloedt - gebruikersaccounts die door een beheerder worden aangemaakt zullen geen gebruik maken van de functionaliteit van LoginToboggan.

en: 
    
    The user has automatically received the permissions of the LoginToboggan validating role. To give the user full site permissions, click the link below:
    
    !validation_url/admin
    
    Alternatively, you may visit their user account listed above and remove them from the validating role.
nl: 
    
    De gebruiker heeft automatisch de toegangsrechten van de LogginToboggan-validatierol gekregen. Klik op de link hieronder om hem/haar toegangsrechten voor de hele website te geven:
    
    !validation_url/admin
    
    Als alternatief kunt u terecht op zijn/haar gebruikersaccount zoals hierboven vermeld en hem/haar de validatierol ontnemen.
