LoginToboggan (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: user
nn: brukar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Link
nn: Lenke

en: edit
nn: endre

en: You are not authorized to access this page.
nn: Du har ikkje høve til å sjå denne sida.

en: User
nn: Brukar

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Log out
nn: Logg ut

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto

en: New user: %name (%email).
nn: Ny brukar: %name (%email).

en: Username or e-mail address
nn: Brukarnamn eller e-postadresse
