LoginToboggan (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་ཐང་མེད་པ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Add a role to the selected users
bo: བདམས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འགན་ནུས་ཞིག་ཁ་སྣོན

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: 1 Day
bo: ཉིན 1

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name་ལགས་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་%timestamp་ལ་སྤྱད་ཟིན།

en: New user: %name (%email).
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ། %name༼%email༽

en: Username or e-mail address
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ངམ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་དུ་དེ་ལས་རྒྱས་པའི་གསལ་བཤད་བསྐུར་ཡོད།

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
bo: སྤྱོད་དབང་འདི་ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་འགན་ནུས་ནས་རྒྱུད་འཛིན་བྱས་པ་རེད།

en: Validate URL
bo: URLར་སྤྲོད་བྱེད་པ
