LoginToboggan (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Link
jv: Tautan

en: edit
jv: sunting

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: User
jv: Panganggo

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Add a role to the selected users
jv: Tambahānā parāgā marang panganggo sing kepilih

en: Other
jv: Liyané

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Log out
jv: Metu log

en: Standard
jv: Standar

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
jv: Panganggo %name nggunaknā pranala mlebu log sepisanan nang %timestamp.

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).

en: Username or e-mail address
jv: Jeneng panganggo utawa alamat e-mail

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
jv: Petunjuk sing lengkap uwis dikirim nang alamat e-mail Sampéyan.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
jv: Kawenangan iki turunan sākā parāgā panganggo kedaftar.
