LoginToboggan (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Standard
my: စံ
