LoginToboggan (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Add a role to the selected users
ne: छानिएका प्रयोगकर्ताहरुको भूमिका थपनुहोस

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Log out
ne: लगआउट

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: Username or e-mail address
ne: प्रयोगकर्ताको नाम वा ईमेल ठेगाना
