LoginToboggan (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Link
oc: Ligam

en: edit
oc: modificar

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: User
oc: Utilizaire

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Add a role to the selected users
oc: Apondre un ròtle als utilizaires seleccionats.

en: Other
oc: Autre

en: Log in
oc: Se connectar

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 2 Days
oc: 2 Jorns

en: 3 Days
oc: 3 Jorns

en: 4 Days
oc: 4 Jorns

en: 5 Days
oc: 5 Jorns

en: 6 Days
oc: 6 Jorns

en: 1 Week
oc: 1 Setmana

en: 2 Weeks
oc: 2 Setmanas

en: 1 Month
oc: 1 Mes

en: 3 Months
oc: 3 Meses

en: 6 Months
oc: 6 Meses

en: 1 Year
oc: 1 An

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Standard
oc: Estandard

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: Registration
oc: Enregistrament

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
oc: L'utilizaire %name a utilizat un ligam de connexion temporària a %timestamp.

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).

en: Username or e-mail address
oc: Nom d'utilizaire o adreça electronica.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
oc: D'instruccions detalhadas son estadas mandadas a vòstra adreça electronica.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
oc: Aqueste dreit es ereitat del ròtle de l'utilizaire autentificat.

en: Validate URL
oc: Valider l'URL
