LoginToboggan (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Link
af: Skakel

en: edit
af: redigeer

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: User
af: Gebruiker

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Other
af: Ander

en: Log in
af: Teken in

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Log out
af: Teken uit

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).
