LoginToboggan (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: User
be: Карыстальнік

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Add a role to the selected users
be: Дадаць ролю выбраным карыстальнікам

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Log out
be: Выйсці

en: Standard
be: Стандарт

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: Block type
be: Тып блоку

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
be: Карыстальнік %name скарыстаўся аднаразовай спасылкай для ўваходу ў сістэму %timestamp.

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)

en: Username or e-mail address
be: Імя карыстальніка або адрас электроннай пошты

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
be: Далейшыя інструкцыі былі дасланыя на Ваш электронны адрас.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
be: Гэтыя дазволы адпавядаюць ролі "зарэгістраваны карыстальнік".
