LoginToboggan (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: user
bg: потребител

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Link
bg: Линк

en: edit
bg: редактирай

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: User
bg: Потребител

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Add a role to the selected users
bg: Добави роля за избраните потребители

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Log out
bg: Излез

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Confirm e-mail address
bg: Потвърди e-mail адрес

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).

en: Username or e-mail address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
bg: Допълнителни инструкции бяха изпратени на вашия имейл адрес.
