LoginToboggan (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: edit
bs: izmijeni

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: User
bs: Korisnik

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
