LoginToboggan (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: user
ca: usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: User
ca: Usuari

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Add a role to the selected users
ca: Afegeix un rol als usuaris seleccionats

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: 3 Months
ca: 3 mesos

en: 6 Months
ca: 6 mesos

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Log out
ca: Surt

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: Standard
ca: Estàndard

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: Registration
ca: Registre

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ca: L'usuari %name ha utilitzat l'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop a les %timestamp.

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).

en: Set password
ca: Estableix la contrasenya

en: If required, you may reset your password from: !url
ca: En cas que sigui necessari, podeu reiniciar la vostra contrasenya des de: !url

en: Username or e-mail address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: Username or e-mail
ca: Usuari o correu electrònic

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
ca: Podeu identificar-vos utilitzant el vostre nom d'usuari o bé el vostre correu electrònic.

en: E-mail validation URL used for %name with timestamp @timestamp.
ca: URL de validació d'e-mail usada per %name amb marca horària @timestamp.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ca: Les instruccions corresponents s'han enviat a la vostra adreça de correu electrònic.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ca: Aquest permís s'hereta del rol d'usuari autentificat.

en: Validate URL
ca: Valida la URL
