LoginToboggan (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (68 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Link
cs: Odkaz

en: edit
cs: upravit

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: User
cs: Uživatel

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Add a role to the selected users
cs: Přidat vybraným uživatelům roli

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 2 Days
cs: 2 dny

en: 3 Days
cs: 3 dny

en: 4 Days
cs: 4 dny

en: 5 Days
cs: 5 dní

en: 6 Days
cs: 6 dní

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: 2 Weeks
cs: 2 týdny

en: 1 Month
cs: 1 měsíc

en: 1 Year
cs: 1 rok

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Confirm e-mail address
cs: Potvrdit e-mailovou adresu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cs: Uživatel %name použil jednorázový přihlašovací odkaz v čase %timestamp.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: Set a custom message to appear at the top of the login block
cs: Nastavte vlastní zprávu, která se objeví nad přihlašovacím formulářem

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
cs: Prosím, napište znovu vaši e-mailovou adresu pro její ověření.

en: LoginToboggan logged in block
cs: LoginToboggan blok přihlášených

en: Allow users to login using their e-mail address
cs: Umožňuje uživatelům přihlášení pomocí jejich e-mailové adresy

en: Users will be able to enter EITHER their username OR their e-mail address to log in.
cs: Uživatelé se mohou přihlásit buď pomocí uživatelského jména, nebo jejich emailové adresy.

en: Set password
cs: Nastavit heslo

en: Never delete
cs: Nikdy nemazat

en: Delete unvalidated users after
cs: Smazat neověřené uživatele po

en: Immediate login
cs: Okamžité přihlášení

en: If set, the user will be logged in immediately after registering. Note this only applies if the 'Set password' option above is enabled.
cs: Pokud nastavíte, uživatel bude přihlášen okamžitě po registraci. Poznámka: toto platí jen pokud je zapnuta výše uvedená možnost 'Nastavit heslo'.

en: Present login form on access denied (403)
cs: Umístit přihlašovací formulář na stránku přístup odepřen (403)

en: Anonymous users will be presented with a login form along with an access denied message.
cs: Anonymní uživatelé uvidí přihlašovací formulář a zprávu o odepřeném přístupu.

en: You must enter a password.
cs: Musíte vložit heslo.

en: The password contains an illegal character.
cs: Heslo obsahuje neplatný znak.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
cs: Heslo je příliš krátké: musí být dlouhé minimálně %min_length znaků.

en: You have successfully validated your e-mail address.
cs: Úspěšně jste ověřili vaši e-mailovou adresu.

en: Your account is currently blocked -- login cancelled.
cs: Váš účet je momentálně zablokován –– přihlášení zrušeno.

en: You have successfully validated %user.
cs: Úspěšně jste ověřili %user.

en: Username or e-mail address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: Username or e-mail
cs: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
cs: Můžete se přihlásit buď s přiděleným uživatelským jménem nebo vaší e-mailovou adresou.

en: The password field is case sensitive.
cs: Políčko pro heslo rozlišuje velikost písmen.

en: Purged the following unvalidated users: !purged_users
cs: Odstranit následující neověřené uživatele: !purged_users

en: Validate e-mail address
cs: Ověřit e-mailovou adresu

en: Re-send validation e-mail
cs: Znovu zaslat ověřovací e-mail

en: Improves Drupal's login system.
cs: Vylepšuje přihlašovací systém Drupalu.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
cs: Na Váš e-mail byly odeslány další instrukce.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
cs: Práva byla zděděna z ověřené uživatelské role.

en: Validate URL
cs: Ověřit URL

en: You are not logged in.
cs: Nejste přihlášen.

en: Access Denied / User log in
cs: Přístup odepřen / Přihlášení uživatele

en: Log in/Register
cs: Přihlásit/Registrovat

en: Log in successful for %name.
cs: Přihlášení úspěšné pro %name.

en: Present a unified login/registration page
cs: Použít jednotnou stránku pro přihlášení/registraci

en: Password must be at least %length characters.
cs: Heslo musí být minimálně %length znaků dlouhé.

en: I have an account
cs: Mám účet

en: I want to create an account
cs: Chci vytvořit účet

en: Customize your login and registration system.
cs: Upravit váš systém přihlášení a registrace.
