LoginToboggan (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Link
eu: Esteka

en: edit
eu: editatu

en: You are not authorized to access this page.
eu: Ez duzu baimenik orri hau atzitzeko

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Add a role to the selected users
eu: Rol bat gehitu aukeratutako erabiltzaileei

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Log out
eu: Irten

en: Standard
eu: Estandar

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Block type
eu: Bloke mota

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).

en: Username or e-mail address
eu: Erabiltzaile izena edo posta-e helbidea

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eu: Argibide gehiago bidali dira zure posta-e helbidera.

en: Validate URL
eu: Balidatu URL
