LoginToboggan (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Link
ka: ბმული

en: edit
ka: რედაქტირება

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Add a role to the selected users
ka: მონიშნული მომხმარებლებისთვის როლის დამატება

en: Other
ka: სხვა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Log out
ka: გამოსვლა
