LoginToboggan (7.x-1.5) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт

en: You are not authorized to access this page.
ky: Бул бетке кирүүгө уруксатыңыз жок.

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок
