LoginToboggan (7.x-1.5) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ
