LoginToboggan (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: user
lt: narys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: edit
lt: redaguoti

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: User
lt: Narys

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Add a role to the selected users
lt: Pridėti rolę pasirinktiems nariams

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: Standard
lt: Standartinis

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Registration
lt: Registracija

en: Confirm e-mail address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
lt: Prašome įvesti savo el. pašto adresą patvirtindami dar kartą.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />Once it has been approved, you will receive an e-mail containing further instructions.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Kai Jūsų paskyra bus patvirtinta, gausite tolesnes instrukcijas kurios bus išsiųstos Jums el. pašto adresu.

en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
lt: Jūs galite prisijungti arba su Jums priskirtu vartotojo vardu, arba su savo el. pašto adresu.

en: The password field is case sensitive.
lt: Slaptažodžio laukas yra jautrus didžiosioms ir mažosioms raidėms.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: Log in/Register
lt: Prisijungti / Registruotis

en: Log in successful for %name.
lt: Prisijungėte sėkmingai %name vardu.

en: Password must be at least %length characters.
lt: Slaptažodis turi būti ilgesnis nei %length ženklai.

en: Access denied. You may need to login below or register to access this page.
lt: Prieiga uždrausta. Jums gali tekti prisijungti žemiau arba registruotis norint pasiekti šį puslapį.
