LoginToboggan (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Link
ps: تړونی

en: User
ps: غړی

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Other
ps: نور

en: Log in
ps: ننوتون

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: 2 Days
ps: ۲ ورځې

en: 3 Days
ps: ۳ ورځې

en: 4 Days
ps: ۴ ورځې

en: 5 Days
ps: ۵ ورځې

en: 6 Days
ps: ۶ ورځې

en: Log out
ps: وتون

en: Standard
ps: معياري

en: Block type
ps: غونډ بڼه
