LoginToboggan (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: You are not authorized to access this page.
si: මෙම පිටුවට පැමිනීමට ඔබට අවශ්‍ය බලය නැත.

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්
