LoginToboggan (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Username or e-mail address
ug: ئەزا نامى ياكى ئې-خەت ئادرىسى
