LoginToboggan (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Add a role to the selected users
az: Seçilmiş istifadəçilərə rol əlavə edin

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: Log out
az: Çıxış

en: Standard
az: Standart

en: Block type
az: Blok növü

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
az: İstifadəçi %name %timestamp zamanı birdəfəlik giriş linkindən istifadə etdi.

en: Set password
az: Parol təyin edin
