LoginToboggan (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Link
fa: پیوند

en: edit
fa: ویرایش

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: User
fa: کاربر

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Add a role to the selected users
fa: افزودن یک نقش به کاربران انتخاب شده

en: Other
fa: ساير

en: Log in
fa: ورود

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 3 Days
fa: ۳ روز

en: 4 Days
fa: ۴ روز

en: 5 Days
fa: ۵ روز

en: 6 Days
fa: ۶ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: 2 Weeks
fa: ۲ هفته

en: 1 Month
fa: ۱ ماه

en: 3 Months
fa: ۳ ماه

en: 6 Months
fa: ۶ ماه

en: 1 Year
fa: ۱ سال

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Log out
fa: خروج

en: Access Denied
fa: دسترسی ممنوع می باشد

en: Standard
fa: استاندارد

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Registration
fa: عضویت

en: Confirm e-mail address
fa: تایید نشانی پست الکترونیکی

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fa: کاربر %name از پیوند یکبار مصرف ورود در %timestamp استفاده نمود.

en: New user: %name (%email).
fa: کاربر جدید: %name (%email).

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
fa: لطفا برای تایید صحت، نشانی پست الکترونیکی خود را یک بار دیگر وارد نمایید.

en: Username or e-mail address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیک

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
fa: شما میتوانید با نام کاربری و یا آدرس پست الکترونیکی خود وارد سایت شوید.

en: The password field is case sensitive.
fa: گذرواژه به بزرگی و کوچکی حروف حساس است.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
fa: راهنمایی‌های بعدی به نشانی پست الکترونیکی شما فرستاده شد.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fa: این مجوز از نقش کاربر شناخته شده گرفته شده است.

en: You are not logged in.
fa: شما هنوز وارد سایت نشده‌‏اید.

en: I have an account
fa: من حساب کاربری دارم

en: I want to create an account
fa: میخواهم حساب جدید بسازم
