LoginToboggan (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Link
ro: Legătură

en: edit
ro: modifică

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Add a role to the selected users
ro: Adaugă un rol utilizatorilor selectaţi

en: security
ro: securitate

en: Other
ro: Altele

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ro: Am detectat tentative maliţioase de modificare a câmpurilor protejate de utilizator.

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Access Denied
ro: Acces refuzat

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
ro: Parola dumneavoastră, împreună cu alte instrucţiuni, a fost trimisă la adresa dumneavoastră de e-mail.

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.

en: Block type
ro: Tipul blocului

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ro: Utilizatorul %name a folosit linkul unic de autentificare la momentul %timestamp.

en: New user: %name (%email).
ro: Utilizator nou: %name (%email).

en: Set password
ro: Setare parolă

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
ro: !username s-a înscris pentru un cont.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
ro: Nume utilizator sau adresa e-mail

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ro: Alte iinstrucţiuni suplimentare au fost trimise la adresa dumneavoastră de e-mail.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ro: Această permisiune este moștenită de la rolul utilizatorului autentificat.
