Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: gebruikerskoppelvlak

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Only site administrators can create new user accounts.
af: Slegs bladsy administrateurs kan nuwe profiele skep.

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening
