Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Only site administrators can create new user accounts.
ar: يمكن للإداريين فقط إنشاء حسابات مستخدمين جديدة.

en: Create new account
ar: أنشئ حسابا جديدا

en: Successfully added %identity
ar: تم إضافة %identity بنجاح
