Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
