Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Only site administrators can create new user accounts.
bg: Само администраторът на сайта може да създава нови потребителски акаунти.

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Successfully added %identity
bg: Успешно добавен %identity
