Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Only site administrators can create new user accounts.
bs: Samo administratori mogu kreirati nove korisničke naloge.

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Successfully added %identity
bs: Uspješno dodan %identity
