Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Only site administrators can create new user accounts.
ca: Només els administradors del sistema poden crear nous comptes d'usuari.

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Successfully added %identity
ca: %identity afegit satisfactòriament
