Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Only site administrators can create new user accounts.
da: Kun administratorer kan oprette nye brugerkonti.

en: Create new account
da: Opret konto

en: Successfully added %identity
da: %identity tilføjet
