Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Operationen

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Only site administrators can create new user accounts.
de: Nur Administratoren können neue Benutzerkonten erstellen.

en: Create new account
de: Registrieren

en: Successfully added %identity
de: %identity wurde erfolgreich hinzugefügt
