Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Only site administrators can create new user accounts.
el: Μόνο οι διαχειριστές του ιστοτόπου μπορούν να δημιουργούν νέους λογαριασμούς χρηστών.

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Successfully added %identity
el: Προστέθηκε με επιτυχία το %identity
