Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Only site administrators can create new user accounts.
eo: Nur retejestroj povas krei novajn kontojn de uzantoj.

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Successfully added %identity
eo: Sukcese aldonis %identity
