Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Successfully added %identity
gl: %identity engadida con éxito
