Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Successfully added %identity
he: %identity התווסף בהצלחה
