Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Interface panganggo

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Only site administrators can create new user accounts.
jv: Mung administrator laman sing olé nggawé akun pangganggo anyar.

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Successfully added %identity
jv: Suksesl nambah %identity
