Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Successfully added %identity
kk: Сәтті қосылған %identity
