Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
