Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Successfully added %identity
ku: به‌سه‌رکه‌وتووی زیادکرا%identity
