Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Create new account
lt: Registracija

en: Successfully added %identity
lt: Sėkimgai pridėta %identity
