Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Only site administrators can create new user accounts.
mn: Зөвхөн сайтын админ шинэ хэрэглэгч үүсгэж чадна.
