Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
