Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Only site administrators can create new user accounts.
nl: Uitsluitend beheerders kunnen nieuwe accounts aanmaken.

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Successfully added %identity
nl: %identity succesvol toegevoegd
