Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Create new account
nn: Lag ny konto
