Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Advanced options
pt: Opções avançadas

en: Only site administrators can create new user accounts.
pt: Apenas um administrador pode criar uma nova conta de usuário.

en: Create new account
pt: Criar nova conta

en: Successfully added %identity
pt: %identity foi adicionado com sucesso
