Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfață utilizator

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Advanced options
ro: Opţiuni avansate

en: Only site administrators can create new user accounts.
ro: Numai administratorii sitului pot crea noi conturi de utilizator.

en: Create new account
ro: Crează un cont nou

en: Successfully added %identity
ro: %identity a fost adaugată cu succes
