Loginza (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Only site administrators can create new user accounts.
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้นที่สามารถเพิ่มบัญชีผู้ใช้ได้

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่
